.png" alt="design by stoupa.bat" />

Aktuální termíny

můžete sledovat na nových stránkách www.honzafoto.cz

Kurzy ->

Promítání ->

Kalendář akcí ->

Honza Musil fotograf

mobil: 721 037 312

honza@stoupabat.cz
www.honzafoto.cz
www.stoupabat.cz

Facebook
Instagram
Zonerama

design by stoupa.bat

Matrix Reloaded

Matrix Reloaded

7. - 8. 4. 2006

Pečlivá a důkladná příprava, doprovázená bouřlivými dohady u pifka předchozího dne, v příjemné hospůdce,  se v pátek nepodařila zcela realizovat, v několik málo okamžicích, po náročném ranním probuzení se toho již moc nestihlo. Několik, na kus papírů, načmáraných šifer a trocha posledních, do mobilu nacpaných ampér, a už pádím na hrad…

Sem tam lehce v předstihu a tak se kochám okolím, přitom pozoruji své, netrpělivé a hromadící se, soupeře. První cíl je kdesi ve stromovce, valím za zbytkem bandy, a jak chvátám tak zjišťuju, že sem minul poslední úsek mě známé cesty, vedoucí do stromovky, ale ukázalo se, že to byla chytrá mýlka, několika dalšími neočekávanými odbočkami sem se dostal přímo k letohrádku, kde už kucí netrpělivě čekali. Chvíle dohadů, co ta divná čára s otazníkem na papíře znamená. A už běháme po louce jako malí ;-)

Několik prvních zmatených, nic neříkajících výměn nás donutilo k zamyšlení a zvolení strategie, v ten moment už jen několik naběhaných kilometrů mezi agentama, získání vizitek s cestou, a razíme dál. Dělíme se na tři teamy a valíme na stanoviště, denda a exon si berou karlák a záchodky, márrra s nefem šli na letnou, já valim kamsi ke staromáku, jj bylo to celku fajn naše, dokonalá příprava !!! Máme jenom jednu mapu, ale to snad nějak půjde, aspoň se náš operátor koulee nebude nudit.

Mám první šifru super, získat ji nebylo zas tak těžké… co to je ?? Nějaký zvířátka, aplikoval sem všechny možné způsoby a šifry co mě napadaly a nic, tak valim pro nápovědu kamsi na smícháč. Bez mapy sem lehce minul cestu vedoucí k zastávce a tak sem se prodíral houštím, v ten moment slyším „co tu děláte zmizte, že já na vás ty psi pustím“ mi zatrnulo, naštěstí to nebylo na mne. Hlavou mi blesklo, nejdu špatně?? Nee určitě, nee, když tu pod nohama mi leží mapa Prahy, super, už nejsu ztracen, tudy už někdo musel jít.

Po získání nápovědy se přidávám k teamu, máme několik nevyřešených šifer, sednem do hospůdky kde si v nuslích a pokoušíme se vymyslet něco z nápovědy, kterou sme našli. Po třech hodinách totální beznaděje s tim hnout, sme zjistili, že nějakou chybou, těžko říct zda úmyslnou, se nám do rukou dostala špatná nápověda… když sme se konečně prokousali přes všechny servery a vydali se o úroveň výše bylo již slunné ráno. Nic moc příjemného, jelikož vlivem špatné koordinace teamu sme vyčerpali více sil a ztratili více času než bylo nutné.

Vzhledem k tomu, že spánek z předchozího dne nebyl nějak dlouhý a úchvatný, se po dlouhé noci začala projevovat, nevrlost, ospalost a rozhádanost teamu. Ještě sme se pokusili rozluštit několik šifer a pracně sehnat nějaké nápovědy, což se nám nějak nedařilo.

Celkem vyčerpaní, ale obohacení sme se vydali do postele… Už teď plánuje drtící strategii na příští ročník… nebudem snadný oříšek, bojte se nás…

více o hře na www.velkyvuz.cz

zobrazit menu
stoupa.bat > Matrix Reloaded
2004 - 2020 © design by stoupa.bat | powered by kwido.cz
Kralický sněžník

Kralický sněžník

Bezstarostné údolí Čína

Bezstarostné údolí Čína

Kralický sněžník

Kralický sněžník

Měsíc

Měsíc

Facebook Twitter G+ Fotogalerie RSS Kontakt nahoru
zobrazit menu