.png" alt="design by stoupa.bat" />

Aktuální termíny

můžete sledovat na nových stránkách www.honzafoto.cz

Kurzy ->

Promítání ->

Kalendář akcí ->

Honza Musil fotograf

mobil: 721 037 312

honza@stoupabat.cz
www.honzafoto.cz
www.stoupabat.cz

Facebook
Instagram
Zonerama

design by stoupa.bat

Nová fotokniha

Nová fotokniha

Ahoj,

děkuji Saal Digital CZ za možnost vytvořit si fotoknihu v jejich provedení.

Už dlouho jsem nebyl tak napjatý v očekávání toho co přijde.

Rozhodl jsem se do knihy zvěčnit průřez mojí tvorby, a prošel tak i historické kinofilmové kousky, abych vybral to nejzajímavější. Jako nevětší problém se nakonec ukázalo, ze své více jak 15leté tvorby, vybrat 30 fotografií :-)

Fotoknihu bych určitě doporučil, mám z ní radost. Provedení vazby je dokonalé, listy jsou pevné a neohýbají se a vše krásně sedí. Však se zastavte na šálek dobrého čaje a prolistujte si její příběh.

Fotokniha

Editor patří určitě k těm lepším, co jsem měl možnost vyzkoušet, ale stále to není InDesign :-)

Jako veliké plus vidím v práci s textem, která je celkem příjemná a dokonce i hezky funguje zarovnání do bloku. Chvíli mi trvalo, než jsem našel ovládací panely, které umožní další volby na zvoleném objektu. Trochu bych měl připomínky k práci s barevnými podklady a přechody, to je trochu boj, často se mi vlastní barvu podařilo vložit až na druhý pokus.

Co mě potěšilo, tak je možnost umisťovat objekty pomocí přesného zadání pozice a centrování prvků na stránce. Ale na co jsem nepřišel a trochu mi chybělo, bylo společné zvětšování více označených objektů, šlo mi je pouze otáčet.

Fotokniha

Trochu mě vyděsilo chybové hlášení, které se mi několikrát objevilo. Význam jsem se bohužel nedozvěděl, jelikož česká nápověda na webu zřejmě ještě není kompletní. Ale bylo fajn, že i přes absolutní zamrznutí programu, mě stále editor umožnil uložit rozpracovanou verzi tak, abych nepřišel o vytvořená data, uff.

Generování náhledu do PDF je dobrou službou, zvlášť pokud děláte knihu klientovi, který tak může schválit výběr fotografií. Dodací lhůta 3 dní od odeslání dat, potěší každého, komu čas šlape na paty :-)

Fotokniha

Určitě doporučuji pracovat s přiloženým barevným profilem, jinak budete v některých tónech barev mírně zklamáni, obzvlášť pokud jste měli možnost stejnou fotografii vidět vytištěnu na 10ti barevném plotru.

Přeji mnoho krásných obrázků a vzpomínek, stoupa.bat :-)

Fotokniha

zobrazit menu
stoupa.bat > Nová fotokniha
2004 - 2020 © design by stoupa.bat | powered by kwido.cz
Kralický sněžník

Kralický sněžník

Bezstarostné údolí Čína

Bezstarostné údolí Čína

Kralický sněžník

Kralický sněžník

Měsíc

Měsíc

Facebook Twitter G+ Fotogalerie RSS Kontakt nahoru
zobrazit menu